Біографія


Основні моменти творчої біографії Артема Кондратюка

Народився 30 липня 1990 року в військовому містечку Озерне Житомирської області. Ще в початкових класах школи замислювався ким же бути: художником, актором чи співаком? Навчався малювати, грав і імпровізував в шкільних спектаклях, співав у художній самодіяльності. Творчість і сцена стали сенсом його життя.

У музичній школі вчився на фортепіанному відділі. У 2006 році вступив в Житомирське музичне училище ім. В.С. Косенка на диригентсько - хоровий відділ, а через два роки перевівся на вокальний відділ, так як сольний спів став головною справою в його житті. У 2011 році закінчив музичне училище з відзнакою і вступив на естрадний відділ в Житомирський Інститут культури і мистецтв Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв. Закінчив його з відзнакою в 2014 році.

Ще в музичній школі його педагог Івасенко Лариса Петрівна, яка стала йому наставником, педагогом по естрадному співу, другою мамою, товаришем, а пізніше і концертним директором, сказала: "Вір в свою мрію! Твій голос гідний великої сцени !" Почалися щоденні репетиції протягом всіх цих років і до сьогоднішнього часу!

Доля дарувала йому перемоги. Ще навчаючись у музичній школі, він став переможцем районних та обласних конкурсів.

 • 2007
  В Івано-Франківську нагороджений дипломом Лауреата "Гран-прі" на 7 Міжнародному конкурсі естрадного мистецтва "Захід 21 століття".
 • 2008
  Лауреат "Гран-прі" на Всеукраїнському конкурсі "Пісенний сад" в Києві і "Пісенні крила Чураївні" в Полтаві.
 • 2009
  Представляв Україну на 4-му Міжнародному фестивалі фольклорної музики в Іспанії в місті Малага. Концертні тури відбулися у багатьох містах Іспанії. Там же він відзнявся в художньому фільмі про Ісуса Христа "Син людський". 26 січня 2010 був запрошений в Український Дім в Києві на презентацію цього фільму в Україні (показ фільму відбувся у багатьох країнах світу).
 • 2010 січень
  Знову "Гран - прі" на Всеукраїнському конкурсі "Диво-пісня" в Києві.
 • 2010 квітень

  Співак був запрошений в якості артиста від України в м. Тріполі в Лівію на Міжнародний форум-конгрес "За мир" на захист дітей від тероризму та природних катастроф. Концерти проходили в Тріполі протягом тижня (в форумі брало участь більше 40 країн світу).

  А навесні співак пройшов усі відбіркові тури на Міжнародний пісенний фестиваль у Вітебську "Слов'янський базар - 2010". Члени журі вирішили, що він буде представляти Україну на цьому фестивалі не як конкурсант, а як артист в концерті "Сузір'я України". У липні 2010 року Артем Кондратюк співав на головній сцені "Слов'янського базару". В цей же час відбулися його виступи на "Майдані Незалежності" в Києві з трансляцією на телеканалі "UA-1".
 • 2010 травень

  Артем Кондратюк взяв участь в телепроекті каналу СТБ «Караоке на Майдані».

  З осені артист вже почав виступати з сольними концертами.

 • 2010 листопад
  Виграв золоту медаль в номінації "естрадний спів" в Києві на "Перших Національних Дельфійських іграх" України.
 • 11 грудня 2010
  Національна радіокомпанія України нагородила Артема Кондратюка дипломом та іменною статуеткою "Кращий співак року" на Гала-концерті в "Палаці Україна" в м. Києві.
 • 16 грудня 2010
  Артист був запрошений на "UA-1" на зйомки в телепроекті "Наша пісня", де одна з його композицій прозвучала в хіт-параді сучасної української пісні.
 • 2011 серпень
  Лауреат Першого Всеукраїнського пісенного фестивалю "Море талантів", який проводив "Новий канал", а також гість Міжнародного телевізійного фестивалю "Пісні моря-2011". Ці два конкурси відбулися в Криму.
 • 2012
  Фіналіст Національного відбіркового туру Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля-2012" в Україні.
 • 2012
  Став учасником Українського Національного відбіркового туру на "Євробачення".
 • 2012 квітень
  Лауреат "Гран-прі" Першого Всеукраїнського конкурсу "Мелодії Полісся".
 • 2012 жовтень
  "Гран-прі" та премія Леоніда Кучми на Міжнародному телевізійному конкурсі "ДОЛЯ" в Києві.
 • 2013
  Фіналіст телепроекту "Голос країни - 3" на телеканалі "1 + 1". Його тренером у вокальному шоу став Олег Скрипка. Судді високо оцінили виступ Артема Кондратюка в проекті.
 • Тіна Кароль:
  «Це чудово, що ми на" Голосі Країни "відкрили Артема, так як він саме той виконавець, якого так не вистачає серед молодих виконавців, який вміє так красиво подати нашу традиційну українську пісню, дуже мужньо».
 • Олег Скрипка:
  «Можу сказати, що Артем справжній професіонал, не дивлячись на те, що всі під час виступу хвилюються, проте, кожна нотка на своєму місці, кожен рух. У Артема в репертуарі дуже багато українських пісень, він володіє винятковим естрадним вокалом, який дуже необхідний на сьогоднішній день, нам дуже необхідна якісна естрадна пісня ».
 • 2013 вересень
  Отримав почесне звання "Гордість міста", м Житомир.

З 2011 А. В. Кондратюк як викладач вокалу готує дітей до різних вокальним конкурсів, де вони відзначені дипломами з призовими місцями. Також його неодноразово запрошують членом журі в дитячі вокальні конкурси. У цей період він проводить безкоштовні майстер-класи, в тому числі і телевізійні, для всіх бажаючих талановитих дітей-вокалістів.

У березні 2015 року став переможцем вокального телепроекту "Співай Як Зірка" на телеканалі "Україна".

З березня 2017 року - учасник Міжнародного телефестивалю "Шлягер року" в м. Київ в Національному Палаці Мистецтв "Україна". 9 грудня 2017 року за виконання авторської пісні на Міжнародному телефестивалі "Шлягер року" був нагороджений двома музичними преміями як композитор і виконавець в Національному Палаці Мистецтв "Україна” в Києві. З того часу артист є постійним учасником всіх телевізійних концертів "Шлягеру року".

З 2018 року - учасник телепроекту "Ліга сміху" на каналі "1+1" у складі команди "30+".

У 2018 році представляв Україну на фестивалі "Музичний серпень" на ювілейному 100-річчі Латвії, де взяв участь в концертах пісень Раймонда Паулса в м. Даугавпілс.

За ці роки було відзнято 12 відеокліпів до його власних пісень. Багато з них отримали ротацію на провідних телеканалах країни.

Пісні Артема Кондратюка звучать в радіоефірах України.

В грудні 2013 року вийшов дебютний альбом артиста під назвою "Для тебе".

Влітку 2019 року вийшов другий альбом пісень під назвою "Лиш тебе одну люблю", де значна частина - це авторські пісні Артема Кондратюка. На даний час ведеться робота над третім альбомом артиста.

В вересні 2019 року співак отримав звання "Почесний Амбасадор Житомирщини"!

Влітку 2020 року Артем Кондратюк знявся в художньому фільмі-серіалі "Виховання почуттів" від кінокомпанії "STAR MEDIA".

З 17-ти років Артем Кондратюк став солістом естрадної пісні в Житомирському обласному драматичному театрі ім. І. Кочерги. Паралельно з цього часу працює викладачем академічного та естрадного вокалу в одній з дитячих музичних шкіл. З 2011 по 2016 рік працював солістом-вокалістом вищої категорії в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера.

Артист веде активну концертну діяльність. Виступає на кращих сценах країни, їздить з сольними концертами по Україні. Бере участь у багатьох благодійних акціях і концертах (в репертуарі Артема Кондратюка більше 200 пісень різнопланової тематики). За цей час він відвідав зі своїми виступами багато країн ближнього і далекого зарубіжжя!

Він володар яскравого тембру голосу - експресивного бас-баритону з широким діапазоном. Пише свої вірші і музику. Має в своєму особистому репертуарі пісні від відомих композиторів України.

"Моя мета в житті - завжди дарувати людям любов і щирі теплі емоції через пісню на сцені. Це і є моє щастя", - говорить Артем Кондратюк. Кінцева мета - досягти успіху у творчій та артистичній кар'єрі, відкрити свою власну безкоштовну школу естрадного співу для обдарованих дітей та дати їм можливість реалізувати свій талант.

Артем Кондратюк

Ласкаво просимо на офіційний сайт співака Артема Кондратюка! Артем Кондратюк - артист, співак, автор-виконавець, викладач вокалу, який більше 10 років працює на професійній сцені. На сайті представлено творчість артиста у вигляді пісень, кліпів, відео та інша інформація.

Кожен з вас може ознайомитися з будь-якою частиною творчого життя артиста.

Сайт створено та підтримується
SHOKota